Covid-19 pomoc

Vážení spoluobčané, z důvodů situace v ČR jsme se rozhodli pomoci lidem, kteří potřebují pomoci s nákupem potravin, léků, drogistického zboží apod. Jedná se o Poličku okr. Svitavy a okolní obce a města Poličky.

Tato pomoc je směřována převážně pro seniory, lidi s hendikepem a rodinám s hendikepovanými dětmi, kteří si nejsou z nějakého důvodu tyto věci sami zařídit.
 
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat rádi vám pomůžeme jak jen to bude v našich silách.
 
Tato pomoc není službou, tedy je od nás zcela zdarma bez jakých koliv poplatků, zaplatíte jen za dané zboží dle účtenky.
 

Pravidla:

Prosíme aby o pomoc žádali jen občané kteří nebyli v posledních 30 dnech v zahraničí nebo člen rodiny, dále kteří nejsou v karanténě nebo někdo z rodiny, nebo nemají příznaky nákazy COVID-19  je nám to lito ale těmto občanům nejsme schopni pomoci viz zákony.

Prosím dodržujte nařízení vlády o používání ochr. pomůcek!!!
Předávání zboží bude probíhat VŽDY v roušce nebo pod. textilní ústence a v rukavicích na rukou!!!! a to oboustranně. Chráníte tak zdraví nejen naše ale i Vaše!!
Zakoupené zboží budeme rozvážet dle domluvi a domluveného času, pro rozvoz bude použito našich vozidel.
 
Kontakt:
 
Petra Fanturová Předsedkyně Spolku Vraťme jim úsměv, z.s.
 

 

Prosím uvádějte vždy do e-mailu i na mesenger tel. číslo aby jsme vás mohli kontaktovat zpět. Můžete i použít rychlí kontakt pomocí kontaktního formuláře v levé spodní části stránky.