Covid-19 pomoc

Pomáháme lidem, kteří potřebují pomoci s nákupem potravin, léků, drogistického zboží apod. Jedná se o Poličku okr. Svitavy a okolní obce a města Poličky.

Tato pomoc je směřována převážně pro seniory, lidi s hendikepem a rodinám s hendikepovanými dětmi, kteří si nejsou z nějakého důvodu tyto věci sami zařídit.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Tato pomoc není službou, tedy je od nás zcela zdarma bez jakých koliv poplatků, zaplatíte jen za dané zboží dle účtenky.

Pravidla:

Prosíme aby o pomoc žádali jen občané kteří nebyli v posledních 30 dnech v zahraničí nebo člen rodiny, dále kteří nejsou v karanténě nebo někdo z rodiny, nebo nemají příznaky nákazy COVID-19  je nám to lito ale těmto občanům nejsme schopni pomoci viz zákony.

Prosím dodržujte nařízení vlády o používání ochr. pomůcek!!!

Předávání zboží bude probíhat VŽDY v roušce nebo pod. textilní ústence a v rukavicích na rukou!!!! . Chráníte tak zdraví nejen Vaše ale i naše!!

Zakoupené zboží budeme rozvážet dle domluvi a domluveného času, pro rozvoz bude použito našich vozidel, které jsou každý den dezinfikovány.

Kontakt:
 
Petra Fanturová Předsedkyně Spolku Vraťme jim úsměv, z.s.
 
Prosím uvádějte vždy do e-mailu i na mesenger tel. číslo aby jsme vás mohli kontaktovat zpět. Můžete i použít rychlí kontakt pomocí kontaktního formuláře v levé spodní části stránky.

 

Od dnešního dne jsme zahájili spolupráci  Vietnamci pomáhají

www.vietnamcipomahaji.cz

Spolek Vraťme jim úsměv, z.s., má hodně členů po celé republice.

Zajisti rozvoz materiálu a zboží.
Hlavní činnost Spolku spočívá v pomoci dětem s hendikepem a tělesně
postiženým dětem a jejim rodičům a lidem kteří potřebují jakoukoliv pomoc.
 
close