Sber víček PET

     Sběr víček od PET lahví
 
    
     
    Rádi bychom Vás informovali, o sběru plastových víček od PET lahví.
sbírají se:
– všechna víčka z PET lahví – Coca Cola, Mattoni, Dobrá voda, Kofola atd….
– z nápojů v papírových kartonech – mléka, džusy atd….
– z pinvích sudů
Prostě jakýkoliv tvrdší plast s označením recyklačního trojúhelníku 2 HDPE
Výtěžek z víček bude použit pro naše děti z projektu „ Vraťme jím úsměv „ na nákup a úhradu pomůcek, zdravotních potřeb a dalších potřebných věcí.
 
Víčka budeme svážet dle potřeby od lidí, nebo je budete moci poslat poštou nebo přes Zásilkovnu.
Chystáme několik sběrných míst po celé ČR, kam bude možné víčka také dovést.
a to hlavní sklad Polička okr. Svitavy, dále by jsme chtěli sběrná místa v Ústí nad Labem, Olomouc, Mělník, České Budějovice, Liberec, Brno, a pod odkud by se víčka průběžně svážela naše mi auty na sklad a roztřídění.
 
Mezisklady:
 
První mezi skladové místo je na Mělnicku kontakt FB je Vrabčáček Dětem  Nick FB https://www.facebook.com/vrabcacek.detem.7   toto místo bude pro Prahu a okolí Prahy Mělnicko a okolí Litoměřice a okolí. Takže kdo bude chtít může kontaktovat paní Petru a domluvit se sní.
 
Druhé místo je Tachovsko a okolí FB kontakt je Andrea Zajarošová
https://www.facebook.com/andrea.zajarosova.9  Takže kdo bude chtít může kontaktovat paní Andreu a domluvit se.
 
Třetí sběrné místo je Borovany okr. Písek Paní Věra FB nick je Věra Hánová  https://www.facebook.com/hanovav  Kdo bude chtít může se s paní domluvit.
 
Čtvrté sběrné místo je Ústí nad Labem paní Ivana FB nick je Ivana Syrová  https://www.facebook.com/ivana.simova.77  Kdo bude chtít může se s paní domluvit.
 
Páté sběrné místo je Česká Třebová paní Jindřiška BF nick Jindřiška Macháčková https://www.facebook.com/jindriska.machackova.3  Kdo bude chtít může se s paní domluvit.
 
Šesté sběrné místo je Dům Služeb Vranová Lhota 34, 569 43 Vranová Lhota – FB nick Janina Hladíková Kdo bude chtít může se s paní domluvit. 
 
Sedmé sběrné místo je Vitice 46, okres Kolín FB Nick Helena Hrdličková tel.728 231 549 Kdo bude chtít může se s paní domluvit.
 
Osmé sběrné místo je Proseč u Skutče ve firmě Recycling kovové odpady Proseč paní Jana Mencová https://www.facebook.com/jana.mencova.92 Kdo bude chtít může se s paní domluvit, nebo rovnou odnést
 
Deváte sběrné místo je v Obci Smilov okr. Havlíčkuv Brod je to mezi Havl. Brodem Jihlavou a Polnou paní Romana Vinklerová https://www.facebook.com/romana.strompovakrondrafova Kdo bude chtít může se s paní domluvit a víčka k ní dovést.
 
Desáté sběrné místo je v Obci Žichlínek u Lanškrouna pan Luděk Vaněk Kdo bude chtít může se s pánem domluvit a víčka k němu dovést.
 
Kdyby měl někdo možnost a chtěl nám pomoci s tímto místem ( meziskladem ) budeme rádi za každou pomoc.
 
Tyto místa pak budou zveřejněná zde na stránkách webu www.vratmejimusmev.cz a na FB skupině Vratme jim úsměv https://www.facebook.com/groups/vratmejimusmev
 
Odběr víček máme zajištěný za zajímavé peníze, po roztřídění, které bude probíhat před odvozem ke zpracování.
 
Vím, že se tu strhne vlna eko aktivistů a ekonomů který budou tento záměr hanit, že se to nevyplatí a další podobné připomínky prosím tyto lidi, aby si své podněty nechali na jiné příležitosti např. při dělení medvěda v poslanecké sněmovně při projednávání rozpočtu pro lidi a děti s hendikepem! Toto je to naše rozhodnutí.
 
Kdo bude mít zájem, a bude chtít víčka svést či jinak dopravit a chce se zapojit do sběru muže napsat do komentáře https://www.facebook.com/groups/vratmejimusmev nebo do SZ správcům skupiny,
nebo na kontaktní email:  pomahame@vratmejimusmev.cz
 
 
Moc všem děkujeme.