Sponzoring – PR

Sponzoring

Jsme zapsaný Spolek Vraťme jim úsměv, z.s. který pomáhá handicapovaným a tělesně postiženým dětem a jejím rodinám a tímto hledáme sponzory podporovatele pro naši činnost a akce pro tyto děti a jejich rodiče.

Naše činnost spočívá v pomoci handicapovaným dětem a jejich rodiny, například zajištění rehabilitačních a zdravotnických pomůcek. Dále jsou pořádány dětské dny, setkávání rodin, spolupráce s neziskovými a charitativními organizacemi. Připravujeme půjčovnu rehabilitačních pomůcek.

Celá naše podpora těmto dětem a rodinám je zcela nezisková a všichni členi a organizátoři akcí jsou dobrovolníci.

Máme zájem jak o finanční tak materiální podporu Spolku pro handicapované děti (dětskou výživu, zdravotnické potřeby, hygienické potřeby, rehabilitační pomůcky, textil, dárky apod.)

Jsme připraveni s vámi uzavřít smlouvu o poskytnutí sponzorského – peněžního – materiálního daru. Poskytnuté sponzorské a finanční dary lze zahrnout do nákladů a lze jimi snížit základ daně. 

Za Váš dar vám chceme veřejně poděkovat, a to na oficiálních webových stránkách Spolku kde bude umístěn váš banner  (ikonka) na hlavní stránce případně na jiné stránce ( www.vratmejimusmev.cz ) dále na sociálních sítích jako je ( Facebook, Twitter, Instagram, – skupinách Spolku) a dále formou propagace pomocí dodaného materiálu Vaší firmy, loga firmy, prezentace firmy apod.  které budou vyvěšeny na našich akcích a kde dojde i k veřejnému poděkování při programu.

Naše činnost je zcela transparentní.

Bankovní spojení:
Číslo bankovního účtu: 2501767495/2010Fio banka, a.s. – transparentní účet
Variabilní symbol: 2020

Kontakt: sramek.m@vratmejimusmev.cz

 

Pro média

Jste novinář a zajímají vás informace o našem Spolku Vraťme jim úsměv a jeho aktivitách?
chtěl by jste s námi nebo o našich projektech nebo našich dětech udělat reportáž? nebo nás mediálně podpořit?
prosím kontaktujte nás na e-mail: spolek@vratmejimusmev.cz  nebo tel:.+420 797 806 092

 

Pro další informace kontakt Martin Šrámek – místopředseda Spolku, který je pověřen orgány spolku jednáním ve věci sponzoringu a PR.
Rádi vaše dotazy zodpovíme.
Kontakt: sramek.m@vratmejimusmev.cz
tel:.+420 797 806 092

close